Nadruki Dla Firm - HURT

  
  

Firma KORSEL posiada wieloletnie doświadczenie w branży drukarskiej na tekstyliach.

Główną częścią naszej działalności jest druk w technice:

  • sitodruku,

  • druku cyfrowego DTG

  • termotransferu foliami flex i flock.

Wykonujemy nadruki na różnych wykrojach materiałów oraz na gotowych wyrobach odzieży. Nasza pracownia wyposażona jest w park maszynowy, który stale udoskonalamy. 

Staramy się dbać niezmiennie o wysoką jakość oferowanych usług, przy zachowaniu krótkich terminów realizacji, a także konkurencyjnych cenach.

Materiały, których używamy do wykonywania nadruków są zgodne z normami UE w zakresie ochrony środowiska naturalnego.

Posiadamy certyfikaty na nadruki z przeznaczeniem na ubranka dla dzieci do lat 3.

Zachęcamy do korzystania z naszych usług, a także zakupu naszych produktów dostępnych w sklepie internetowym 

Liczymy na Wasze zaufanie oraz nawiązanie stałej współpracy.

 

 

 

TECHNIKI NADRUKU
 

SITODRUK (serigrafia) – to najstarsza i najpopularniejsza metoda wykonywania nadruków na odzieży. Polega na bezpośrednim nakladaniu farby drukarskiej na materiał za pomocą rakla. Proces druku odbywa się poprzez przeciskanie farby przez niezakryte oczka matrycy (sita), która jest zamocowana na maszynie zwanej karuzelą. Końcowy etap druku to termiczne utrwalanie nadruku. Przy technice sitodruku każdy kolor nakładany jest na materiał oddzielnie i do każdego koloru wymagane jest przygotowanie oddzielnej matrycy (sita). Przygotowanie sita polega na naświetleniu kliszy pozytywowej, a następnie metodą naświetlania emulsji światłoczułej, którą jest pokryte sito, przeniesienie projektu z kliszy. Do sitodruku używa się farb plastizolowych, wodnych a także dających ciekawe efekty wizualne. Nadruk wykonany tą metodą jest delikatny i prawie niewyczuwalny w dotyku.

DRUK CYFROWY DTG – metoda wykonywania nadruku na tekstyliach za pomocą profesjonalnej maszyny cyfrowej DTG. Proces druku odbywa sie poprzez naniesienie farb wodnych na odzież za pomocą głowicy drukującej. Farba pokrywająca materiał wiąże sie z jego włóknami. Na ciemnych materiałach w pierwszym przebiegu nanoszona jest biała farba, w drugim kolory z zestawu CMYK (Cyan, Magenta, Yellow, Black), których złożenie daje wielokolorowe nadruki. Końcowy etap druku to termiczne utrwalenie nadruku. Technika druku cyfrowego umożliwia wykonanie pełnokolorowego nadruku przy zachowaniu jego wysokiej jakości. Dzięki tej metodzie można stworzyć nadruki idealnie odzwierciedlające fotografię a także skomplikowane grafiki z przejściami tonalnymi. Nadruk wykonany tą metodą jest delikatny i prawie niewyczuwalny w dotyku.

TERMOTRANSFER FOLIA FLEX - metoda wykonywania nadruków polegająca na ploterowym wycięciu wzoru z foli poliuretanowej pokrytej klejem i wgrzaniu jej za pomocą termoprasy w materiał. Folia polecana jest do wykonywania nadruków na tekstyliach, aplikacji na odzieży sportowej, torbach sportowych i artykułach promocyjny oraz odzieży BHP. Charakteryzuje się idealnym kryciem materiału tekstylnego, jest gładka w dotyku i bardzo trwała.Wykonanie nadruku jest możliwe prawie na wszystkich materiałach tekstylnych: bawełnianych, poliestrowych łącznie z nylonem i materiałami impregnowanymi. Technika ta nadaje się do druku maksymalnie 3 kolorów bez przejść tonalnych. Folie, których używamy do wykonywania nadruków są ekologiczne i i nie posiadają szkodliwych związków chemicznych.

TERMOTRANSFER FOLIA FLOCK - nadruk o efekcie zamszu polega na ploterowym wycięciu folii z włóknami celulozowymi, a następnie wgrzaniu za pomocą termoprasy w materiał. Folia polecana jest do wykonywania grafiki na tekstyliach, aplikacji na odzieży sportowej, torbach sportowych i artykułach promocyjny oraz odzieży BHP.  Charakteryzuje się idealnym kryciem materiału tekstylnego, przypomina w dotyku zamsz i jest bardzo twała. Wykonanie nadruku jest możliwe prawie na wszystkich materiałach tekstylnych: bawełnianych, poliestrowych za wyjątkiem nylonu i materiałów impregnowanych. Technika ta nadaje się do druku maksymalnie 3 kolorów bez przejść tonalnych. Folie, których używamy do wykonywania nadruków są ekologiczne i i nie posiadają szkodliwych związków chemicznych.